Profil MDF z wykończeniem imitującym szczotkowane drewno dodaje ramce elegancji i nowoczesnego charakteru.
Możliwość postawienia na biurku lub powieszenia na ścianie, zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki dołączonej stopce i zawieszkom.
Solidne plecy z płyty HDF oraz lekka, nietłukąca plexi skutecznie chronią Twoje fotografie przed kurzem i uszkodzeniami.
Prezentujemy ramkę, która łączy w sobie klasyczną formę z nowoczesnym detalem. Model J321 marki Gedeon to doskonały wybór do oprawy zdjęć, dyplomów czy grafik w popularnym formacie A4. Jej uniwersalny design sprawia, że pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, jak i tych bardziej tradycyjnych.
To, co wyróżnia tę ramkę, to jej unikalne wykończenie. Szeroki profil wykonany z trwałego MDF został pokryty okleiną w głębokim odcieniu brązu. Wyraźna, pozioma faktura imitująca strukturę szczotkowanego drewna nadaje jej głębi i trójwymiarowości. To detal, który przyciąga wzrok i dodaje charakteru każdej oprawionej pracy.
Montaż zdjęcia jest niezwykle prosty dzięki solidnym plecom z płyty HDF oraz elastycznym blaszkom mocującym, które pozwalają na wielokrotną i szybką wymianę zawartości. Ramka została wyposażona zarówno w stabilną stopkę do postawienia na biurku czy komodzie, jak i w metalowe zawieszki, umożliwiające powieszenie jej na ścianie w orientacji pionowej lub poziomej.
© 2025 GEDEON SP. Z O.O. Grażyńskiego 74 43-300 Bielsko-Biała / Junacka 5A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska PL5470243777