Miękki w dotyku, szmaragdowy welur nadaje albumowi ekskluzywnego wyglądu i chroni zdjęcia przed uszkodzeniami.
Harmonijkowa konstrukcja pozwala na postawienie albumu i jednoczesne wyeksponowanie wszystkich 12 zdjęć.
Szeroka, dopasowana kolorystycznie wstążka nie tylko zabezpiecza album, ale stanowi również piękny element dekoracyjny.
Głęboki, szmaragdowy kolor okładki w połączeniu z aksamitną fakturą weluru tworzy produkt o wyjątkowym charakterze premium. To nie tylko album, ale i ozdoba, która przyciąga wzrok i zachęca do sięgnięcia po wspomnienia. Miękki w dotyku materiał introligatorski typu "art velvet" gwarantuje niezapomniane wrażenia estetyczne.
Ten rodzaj albumu, zwany "jamnikiem" lub leporello, rozkłada się w harmonijkę, tworząc spójną opowieść z 12 fotografii. Po rozłożeniu można go postawić na komodzie lub półce, gdzie będzie pełnił funkcję eleganckiej ramki wielokrotnej. Jest to idealne rozwiązanie dla fotografów pragnących w wyjątkowy sposób przekazać efekty swojej pracy.
Całość zwieńczona jest szeroką, rypsową wstążką w tym samym odcieniu zieleni, która służy jako stylowe zamknięcie. Staranne wykonanie gwarantuje, że album będzie służył przez lata, chroniąc najważniejsze kadry. Zdjęcia w formacie 15x21 cm należy wkleić samodzielnie, co pozwala na pełną personalizację układu.
© 2025 GEDEON SP. Z O.O. Grażyńskiego 74 43-300 Bielsko-Biała / Junacka 5A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska PL5470243777