Dzięki solidnej spirali album otwiera się na płasko, co ułatwia oglądanie i wklejanie zdjęć bez zaginania kart.
Każda strona pokryta jest folią, która chroni zdjęcia przed kurzem i uszkodzeniami, jednocześnie pozwalając na dowolną aranżację.
Okładka z motywem suszonych liści w odcieniach beżu i brązu nadaje albumowi niepowtarzalny, naturalny charakter.
Uchwyć ulotne chwile i zamknij je w wyjątkowej oprawie, która sama w sobie jest dziełem sztuki. Ten album samoprzylepny z kolekcji MEMORIES02 to idealne połączenie funkcjonalności i modnego designu w stylu boho. To więcej niż miejsce na zdjęcia – to przestrzeń do kreatywnego opowiadania historii.
Okładka albumu wykonana jest z twardej tektury pokrytej laminowanym papierem, co zapewnia jej trwałość i odporność na zabrudzenia. Zdobi ją subtelny, akwarelowy wzór przedstawiający kompozycję suszonych liści palmy, monstery, makówek i innych roślin w stonowanych odcieniach beżu i brązu. Centralnym punktem jest elegancka, biała etykieta z napisem 'Memories', która dodaje całości osobistego charakteru. Beżowy, gładki grzbiet doskonale komponuje się z resztą wzoru.
Album posiada 60 stron (30 kart) połączonych solidną, ukrytą spiralą, która pozwala na jego swobodne otwieranie na płasko. Ułatwia to zarówno oglądanie, jak i umieszczanie fotografii. Każda strona wyposażona jest w folię samoprzylepną – wystarczy ją delikatnie odchylić, ułożyć zdjęcia w dowolnej konfiguracji, a następnie ponownie przykryć folią. Ten system pozwala na umieszczanie zdjęć o różnych formatach, od 9x13 cm po większe, i chroni je przed kurzem oraz upływem czasu.
© 2025 GEDEON SP. Z O.O. Gra��yńskiego 74 43-300 Bielsko-Biała / Junacka 5A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska PL5470243777