Front wykonany z nietłukącego, lekkiego pleksi eliminuje ryzyko skaleczenia, w przeciwieństwie do tradycyjnego szkła.
Tył antyramy to twarda płyta HDF, która zapobiega falowaniu plakatu i zapewnia stabilność całej konstrukcji.
Metalowe klipsy dociskowe pozwalają na szybką wymianę grafiki oraz pewne zawieszenie antyramy na ścianie.
Antyrama Gedeon w formacie 70x100 cm to proste i skuteczne rozwiązanie do oprawy plakatów, dużych zdjęć, map czy dyplomów. Jej bezramkowa konstrukcja skupia całą uwagę na prezentowanej pracy, doskonale komponując się z każdym wnętrzem, od nowoczesnych biur po domowe galerie.
Front antyramy wykonano z wysokiej jakości pleksi o grubości 1 mm. Jest to materiał znacznie lżejszy i bezpieczniejszy od tradycyjnego szkła – nie tłucze się, co eliminuje ryzyko skaleczenia. Pleksi jest idealnie przezroczyste i zabezpieczone obustronnie folią ochronną, którą należy zdjąć przed montażem, aby cieszyć się krystalicznie czystym widokiem.
Sercem konstrukcji jest sztywna płyta HDF o grubości 3 mm, która stanowi plecy antyramy. Zapobiega ona falowaniu i odkształcaniu się plakatu, zapewniając mu idealne napięcie. Całość jest solidnie spięta za pomocą metalowych klipsów, które gwarantują pewny docisk i stabilność. Specjalne wycięcia w płycie HDF umożliwiają łatwe zawieszenie antyramy zarówno w pionie, jak i w poziomie.
© 2025 GEDEON SP. Z O.O. Grażyńskiego 74 43-300 Bielsko-Biała / Junacka 5A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska PL5470243777