Wykonana z wysokiej jakości ekoskóry, odporna na zarysowania. Tłoczone ornamenty i garbowany grzbiet dodają elegancji.
Solidny mechanizm pozwala na dowolne dodawanie i organizowanie stron, dopasowując album do rosnącej kolekcji.
Stylizacja na stary wolumin sprawia, że album jest ozdobą każdej biblioteczki, gabinetu czy biurka kolekcjonera.
Prezentujemy segregator numizmatyczny, który sam w sobie jest dziełem sztuki. Zaprojektowany na wzór starych, bibliotecznych woluminów, stanowi idealną oprawę dla cennych zbiorów monet. Jego wygląd przyciąga wzrok i dodaje prestiżu każdej kolekcji.
Okładka wykonana jest z wysokiej jakości ekoskóry w ciepłym, koniakowym odcieniu brązu. Jej powierzchnia ma delikatną fakturę, a krawędzie zdobią precyzyjne przeszycia. W narożnikach wytłoczono subtelne, roślinne ornamenty. Najbardziej charakterystycznym elementem jest garbowany grzbiet, który nadaje albumowi wygląd tradycyjnie oprawionej książki.
Wewnątrz znajduje się solidny, 4-ringowy mechanizm segregatorowy, który pozwala na łatwe wpinanie i wypinanie stron (wkładów) na monety. Album sprzedawany jest bez wkładów, co daje pełną swobodę w personalizacji i dostosowaniu go do wielkości oraz rodzaju posiadanej kolekcji. Standardowy rozstaw ringów zapewnia kompatybilność z większością wkładów numizmatycznych dostępnych na rynku.
© 2025 GEDEON SP. Z O.O. Grażyńskiego 74 43-300 Bielsko-Biała / Junacka 5A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska PL5470243777