Przechowuj do 300 fotografii w formacie 10x15 cm w jednym, eleganckim albumie. Idealny na dokumentację wakacji czy ważnych uroczystości.
Grzbiet albumu jest szyty, co zapewnia jego trwałość na lata i gwarantuje, że karty nie wypadną nawet przy częstym przeglądaniu.
Twarda oprawa pokryta czarną tkaniną o fakturze lnu jest odporna na zarysowania i zabrudzenia, zachowując estetyczny wygląd.
Album z kolekcji LINEN marki Gedeon to propozycja dla ceniących prostotę i wysoką jakość wykonania. Jego kluczowym atutem jest minimalistyczny design, który doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Czarna, tekstylna okładka o wyraźnej fakturze lnu jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale również odporna na codzienne użytkowanie.
Wewnątrz albumu znajdziesz miejsce na 300 zdjęć w najpopularniejszym formacie 10x15 cm. Zdjęcia wsuwa się do przezroczystych kieszonek, po dwa na każdej stronie w układzie poziomym. Szyty grzbiet albumu to gwarancja, że karty pozostaną na swoim miejscu przez lata, nawet przy intensywnym przeglądaniu. Obok każdej kieszonki przewidziano miejsce na notatki, dzięki czemu możesz opisać daty, miejsca i osoby uwiecznione na fotografiach.
© 2025 GEDEON SP. Z O.O. Grażyńskiego 74 43-300 Bielsko-Biała / Junacka 5A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska PL5470243777