Przedstawiamy album kieszeniowy z kolekcji ART10 marki Gedeon, stworzony z myślą o pasjonatach podróży i kolekcjonerach wspomnień. Jego okładka to obietnica przygody – hasło "THE WORLD AWAITS" i kolorowa mapa świata inspirują do odkrywania nowych miejsc i utrwalania ich na fotografiach.
Okładka albumu wykonana jest z gładkiej, białej skóry syntetycznej o matowym wykończeniu. Centralnym punktem jest artystyczna grafika przedstawiająca mapę świata, gdzie każdy kontynent mieni się innymi, żywymi kolorami. Pod mapą znajduje się motywacyjny napis "THE WORLD AWAITS". Taki design sprawia, że album sam w sobie jest ozdobą i pamiątką.
To album kieszeniowy, co oznacza, że wsuwanie zdjęć w formacie 10x15 cm jest szybkie i proste. Wewnątrz znajdują się przezroczyste kieszonki, które chronią fotografie przed kurzem i odciskami palców. Album pomieści imponującą liczbę 500 zdjęć. Jego grzbiet został wzmocniony nitami, co gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność na częste przeglądanie.
© 2025 GEDEON SP. Z O.O. Grażyńskiego 74 43-300 Bielsko-Biała / Junacka 5A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska PL5470243777