Karty albumu są zszywane, a nie klejone. To zapewnia, że album przetrwa lata intensywnego przeglądania bez ryzyka wypadania stron.
Wytłoczone okienko na froncie pozwala na umieszczenie ulubionej fotografii, nadając albumowi unikalny, osobisty charakter.
Kieszeniowy format mieści aż 200 zdjęć 10x15 cm. Wsuwanie fotografii jest szybkie i proste, bez potrzeby użycia kleju.
Prezentujemy szyty album kieszeniowy marki Gedeon, który łączy minimalistyczny design z funkcjonalnością. Jego okładka w kolorze czystej bieli została wykonana z gładkiej, matowej okleiny o delikatnej fakturze, przyjemnej w dotyku. Centralnym punktem jest precyzyjnie wycięte okienko, które pozwala na wyeksponowanie najważniejszego zdjęcia i nadanie albumowi indywidualnego charakteru.
Ten model został stworzony z myślą o trwałości i wygodzie użytkowania. Wewnątrz znajdziesz miejsce na 200 zdjęć w najpopularniejszym formacie 10x15 cm. Każda strona mieści dwie fotografie w układzie poziomym, wsuwane do przezroczystych kieszonek. Co najważniejsze, grzbiet albumu jest szyty, a nie klejony. To rozwiązanie gwarantuje, że karty pozostaną na swoim miejscu nawet po wielokrotnym przeglądaniu, a cały album zachowa swoją formę przez długie lata.
© 2025 GEDEON SP. Z O.O. Grażyńskiego 74 43-300 Bielsko-Biała / Junacka 5A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska PL5470243777